Smaller Default Larger

Kultura i czytelnictwo to dwie wspaniałe dziedziny, które potrafią magicznie przenieść nas do innego świata. To nasze odskocznie w życiu codziennym. Ważne…barwne…nasycone emocjami.

Chcemy, żebyście nie tylko brali udział w oferowanych akcjach, ale wspólnie z nami je tworzyli! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły.

Jesteśmy dla Was ;)

Anna Maniecka- Dyrektor
Choć pracowników mogłoby być setki to dyktator może być tylko jeden! :) Delikatną ręką twardo trzyma cały zespół w ryzach, tak aby kreatywne pomysły nie rozchodziły się po kątach. Niezastąpiona w rozwiązywaniu spraw nie do rozwiązania i negocjacji.

Marta Jasińska
Nasz liczący wulkan… nie wiedzieliście, że jest coś takiego? My też nie… dopóki do zespołu nie dołączyła ta rezolutna dziewczyna (mocno odbiegająca od stereotypu księgowej;)).

Urszula Przetacka
Dzięki swoim magicznym mocom włada paragrafami i tworzy coraz to nowe dokumenty. Ponadto koordynuje płynność obiegu informacji w naszym…. „chaosie” 

Karolina Mórawska
skoncentrowana na działaniu, z głową pełną pomysłów, z łatwością organizuje atrakcje i zaprasza artystów. Kierowniczka od wszystkiego ogarniania, jak i robienia zamieszania :D Nie lubi nudy, monotonii – ma rozwiązanie na każdy problem i żadne zadanie nie jest jej straszne! :-)

Olga Getka
Nasz człowiek od utrwalania rzeczywistości, jej oku nic nie umknie :-) Uważajcie, bo czego oczy nie widziały, to na zdjęciu będzie :-) Romantyczka z natury, zaś grafik w GCK z wyboru :-)

Michał Szydłowski
Z pokerową miną jest w stanie wymienić baterie w mikrofonie wokalistki podczas koncertu. Odporny na stres…wyzwania… kule śnieżne…;) nasz człowiek od multimediów.

Anna Lewandowska
Strażnik porządku publicznego. Trzyma pieczę nad ładem i składem GCK ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31