W dniu dzisiejszym naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klas II i III ze Szkoły Podstawowej im. Bitwy Warszawskiej 1920 Roku w Józefowie, Szkoły Podstawowej im. Adeli Goszczyńskiej we Wszeborach oraz Szkoły Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce.
Okazją do spotkania była wizyta Waldemara Cichonia — autora popularnych książek dla dzieci, znanego przede wszystkim z serii opowiadającej o przygodach kota Cukierka. Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie wśród młodych czytelników, którzy z ogromnym zaangażowaniem słuchali opowieści autora o pracy pisarza, pomysłach na książki oraz kulisach powstawania kolejnych historii.
Nie zabrakło również pytań od uczniów, wspólnych rozmów oraz wielu uśmiechów. Autor chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i dzielił się ciekawostkami związanymi ze swoją twórczością.

























